O nás

Autoškola Golem je právní subjekt - (společnost Akver, s r.o.). Autoškola působí na trhu autoškol a školících středisek od roku 2008. Setkáte se zde s učiteli s dlouholetou praxí v oboru, kteří naučí nové řidiče všemu potřebnému, mají dostatek zkušeností a zkušeným řidičům rádi poradí. Snaha každého učitele v autoškole je vás vše naučit s úsměvem a s lehkostí bez zbytečných nervů. Přesto dostatečně kvalitně za rozumné peníze tak, abyste se nebáli účastnit se provozu samostatně a pokud možno bez nehody.

Staňte se naším klientem a užijte si autoškolu plnými doušky.

Autoškola momentálně provozuje 10 osobních automobilů včetně vozidla s automatickou převodovkou, 4 motocykly, nákladní automobil, autobus, traktor a 3 přívěsy pro skupiny BE, T,CE, DE. Dále disponuje třemi moderně vybavenými učebnami (PC, internet, projektor, atd.) s kapacitou až 60 míst. Dvě učebny se nachází na provozovně v Karlových Varech a třetí v Ostrově na Hlavní třídě. Snažíme se vytvářet rodinné a příjemné prostředí a všechny vaše starosti s výcvikem řešíme co nejrychleji k vaší spokojenosti. Autoškola má dvě registrace autoškoly a to na Karlovy Vary a spádovou oblast (Toužim, Bochov, Žlutice, Kyselka a veškeré okolí K.Varů) se zkouškami na Magistrátu města Karlovy Vary. Druhá registrace je vedená na město Ostrov se spádovými oblastmi (Pernink, Hroznětín, Jáchymov, Boží Dar, atd.) se zkouškami na úřadě v Ostrově.

Nad rámec základních výcviků nabízíme služby které se u jiných autoškol v některých případech i doplácí (opakované zkoušky z testů a technické údržby zdarma, opakování teoretické výuky zdarma, učební pomůcky zdarma v ceně autoškoly, občerstvení - káva, čaj a jiné nápoje pro klienty zdarma atd.)

Autoškola s klidným a pečlivým přístupem.

Přihlásit se